Відбулась онлайн-нарада вчителів фізичної культури ЗЗСО Києва

639

7 квітня співробітники Київського міського відділення взяли участь у онлайн-нараді вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Дніпровського району м.Києва, що була організована методистами науково-методичного центру професійного розвитку педагогічних працівників  Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Миколою Шпигом і Людмилою Масюк. Участь в нараді також взяв Юрій Черпак, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. 

Основною метою наради був обмін інформацією і досвідом щодо організації і проведення уроків фізичної культури під час дистанційного навчання в умовах воєнного часу в асинхронному і синхронному режимах, проведення підсумкового оцінювання учнів, застосування під час дистанційних уроків інструментів мотивації і стимулювання учнів до рухової активності.

Головна мета – цікаві, веселі, інформативні уроки фізичної культури: підняття емоційного стану учнів, зняття психологічної напруги і навантаження, ситуативний, а коли можливо, і індивідуальний підхід до викладання предмету, сприяння покращенню психологічного стану учнів, створення довірливих відносин між вчителем і учнем, надання психологічної підтримки, привернення уваги учнів до корисності і важливості рухової активності в житті кожної людини.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення до участі у цікавій і змістовній нараді! Було надзвичайно приємно зустрітися і побачити одне одного!

Разом переможемо!

P.S. Корисні посилання вчителю фізичної культури:

  • Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує вчителів до участі 13.04.2022 о 14.00 Міський вебінар “Фізичні вправи та їх вплив на емоційний стан учнів” (Спікери: Черпак Ю.В., Кочерга О.В., Корнієнко І.П.).
    Підключитися до конференції Zoom
  • Сайт Ура! Фіз-ра! Заходьте кориcтуйтесь інформацією: методичні матеріали, рекомендації, поради, відео-уроки
  • Основи дистанційного навчання
  • Посилання на YouTube канал з відео-уроками від Заслуженого учителя України, учителя фізичної культури спеціалізованої школи №216 Оболонського району м.Києва Дмитра Лазебного-Чоловського
  • Відео-уроки на ТРК «Київ».

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів