Відбулась онлайн-нарада з головами методичних об’єднань вчителів фізичної культури ЗЗСО

413

З нового навчального року уроки фізичної культури у 5 класах будуть проводитись за модельною програмою. З метою підготовки вчителів до роботи за новою програмою Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело нараду в режимі онлайн з головами методичних об’єднань вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти територіальних громад. Начальник обласного відділення К. Жукотинський ознайомив учасників наради з особливостями нової програми, новими вимогами до уроків фізичної культури та необхідності створення умов для успішного її впровадження. 

Детальну інформацію щодо планування роботи, розприділення навчального матеріалу та створення можливостей для оволодіння учнями теоретичними знаннями, розвитку  фізичних компетентностей. Ознайомив вчителів з особливостями формованого оцінювання, яке уможливлює відстеження вчителем процесу оволодіння учнями освітніх цілей. 

Для активізації фізкультурно-оздоровчої роботи в нинішніх умовах для учнів закладів загальної середньої освіти заплановано провести обласний турнір з шахів в режимі онлайн. Головний суддя змагань С.Кочурка ознайомив учасників наради з регламентом проведення даного заходу. 

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів