Відбулась Універсіада Києва з настільного тенісу

75

22 квітня в спортивному манежі Державного торговельно-економічного університету відбулись змагання Універсіади міста Києва з настільного тенісу.

Охочих позмагатися в цьому динамічному виді спорту зібралось багато – 85 студентів з 17 столичних закладів вищої освіти.

Відкриття змагань провели начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій Бобровник та головна суддя змагань, суддя міжнародної категорії – Тетяна Коваль.

Перед початком змагань учасники та присутні вшанували пам’ять загиблих Воїнів України хвилиною мовчання.

Змагання проводились в одиночному та парному розрядах серед жінок та чоловіків.

Впродовж змагального дня всі учасники проявляли неймовірну витримку та азарт. І в результаті зіграних сетів були визначені найкращі студенти.

Серед жінок, одиночний розряд: ІІІ місце – Горай Ксенія (КПІ ім. Ігоря Сікорського), ІІ та І місця у студенток НУФВСУ – Ржевська Анна та Пентюк Олена відповідно.

В парному розряді ІІІ місце – Бордакова Марія та Вознюк Юлія (КНУ ім. Тараса Шевченка), ІІ місце – Горай Ксенія та Крячок Анна (КПІ ім. Ігоря Сікорського), І місце у Пентюк Олени та Ржевської Анни (НУФВСУ).

Серед чоловіків як в одиночному так і в парному розрядах також лідирували студенти НУФВСУ – Гребенюк Андрій посів І місце в одиночному розряді, а в парному до нього приєднався Замана Назар, де вони посіли також І місце.

Далі в одиночному розряді ІІ місце у Гудименка Євгенія (ДТЕУ) та ІІІ місце у Саволюка Володимира (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана).

В парному розряді ІІ місце у студентів НАУ – Сокура Михайла та ГабрилянаДаніїла, а ІІІ місце у Кунди Андрія та Чечета Єгора (КПІ ім. Ігоря Сікорського).

У загальнокомандному підсумку найсильнішими командами стали:

І місце – команда Національного університету фізичного виховання і спорту України;

ІІ місце – команда Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

ІІІ місце – команда Національного авіаційного університету.

Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів з вдалими виступами.

Висловлюємо слова вдячності головній судді змагань – Тетяні Коваль за відмінне та неупереджене суддівство, тренерам за підтримку команд, адміністрації та колективу кафедри фізичної культури Державного торговельно-економічного університету за сприяння в організації та проведенні змагань.

Слава Героям!

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів