Відбулася онлайн-нарада вчителів фізичної культури закладів освіти інтернатного типу Миколаївської області

994

29 квітня Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено онлайн-нараду для вчителів фізичної культури закладів освіти інтернатного типу Миколаївської області. 

На нараді обговорювалися питання активізації спортивно-масової роботи в закладах освіти інтернатного типу, планування та проведення фізкультурно-масових заходів олімпійського спрямування у травні 2021 року, перспективи участі команд учнів в обласних Спартакіадах та методичних заходах, інноваційні форми організації роботи з дітьми: Cool Games, Challenge Fest, Cool Race, Move and Enjoy.

Під час наради з привітальним словом виступив начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов О.Ю., який відмітив роботу Шевченківсвької загальноосвітньої школи інтернату – переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах освіти у номінації «Загальноосвітні школи-інтернати» (директор Гусаров В.І., вчитель фізичної культури Головачова Т.М.).

Вчителі фізичної культури в онлайн-форматі обмінялися інформацією щодо режиму роботи закладів в умовах карантину, досвідом з організації фізичного виховання, надали пропозиції з активізації спортивно-масової та методичної роботи із закладами освіти на наступний навчальний рік.

У травні 2021 року Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України разом з відділенням Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області організують проведення в закладах освіти усіх типів заходи олімпійського спрямування: «Олімпійський день», «OlympicLab», «Фото з олімпійцем».

Це – різноманітні види рухової активності: флешмоби, челенджі, спортивні змагання, фізкультурно-оздоровчі заходи, фотовиставки, вікторини, онлайн-зустрічі з олімпійцями, спортивні квести екологічного спрямування тощо.  

Заходи можуть проводитися як шляхом спілкування, так і з використанням можливостей сучасних технологій в онлайн-режимі, з максимальним дотриманням карантинних вимог в умовах пандемії СОVID-19.

Метою проектів є популяризація фізичної культури, спорту, олімпійського руху, пропаганда здорового способу життя, знайомство дітей з новими олімпійськими видами спорту, історією успіху олімпійців Миколаївщини, екологічне виховання учнівської молоді, а також підтримка українських спортсменів – учасників ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор в Токіо. 

Захід пройшов в робочій доброзичливій обстановці.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів