Відбулись фінальні змагання Гімназіади України з карате

2004

Школярі-каратисти з Йорданії та Республіки Чилі, головні тренери збірної Йорданії з карате Моххамед Ібрагім Салем та збірної Марокко Дріс Ель Мані перетворили I гімназіаду України з карате у вагому подію міжнародного рівня. Іноземні представники брали участь у спаринг-сесіях з українськими школярами, щоб підвищити власну спортивну майстерність, а українці поєдинки з однолітками з іншим континентів використали, щоб підготуватись до всесвітньої гімназіади у Марокко.

Гімназіада завершилась нокачі-перемогою львів’ян: школярі Львівщини посіли практично усі перші місця у більшості вагових категорій, впевнено виборовши загальнокомандне перше місце. Кубок за друге загальнокомандне місце поїхав до Сумської області, а загальнокомандну бронзу отримали представники загальноосвітніх закладів Волині. Практично без нагород, але з новим досвідом вирушили додому спортсмени Харківської, Чернігівської та Чернівецької областей, адже змагатися було з ким – участь у заході брали понад 100 учасників.

На церемонії нагородження переможців до учасників змагань звернувся заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей: “Карате – це мистецтво перемагати, що уособлює в собі силу духу, гармонію тіла і високу майстерність. Бажаю вам якнайбільше перемог, зокрема і на всесвітній гімназіаді, куди вирушать переможці”. Головний тренер збірної Марокко з карате Дріс Ель Мані відзначив у вітальному слові високий рівень підготовки каратистів-освітян та ефективну роботу голови комітету з розвитку карате в системі освіти Української федерації карате Назарія Вітра, побажавши вдалого виступу українцям на його батьківщині – у Марокко.

Учасників також нагороджували і вітали голова оргкомітету змагань, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, президент Львівської обласної федерації карате Ігор Богдан.

Зазначимо, що змагання відбувались з 30 березня по 1 квітня у стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. Організатором заходу виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, а також Українська федерація карате.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

 

Коментарі

коментарів