Відбувся I-ий турнір з футболу імені Олега Блохіна серед шкільних команд міста Києва

911

З 25 по 29 жовтня відбувся 1-ий турнір з футболу імені Олега Блохіна серед шкільних команд м.Києва. Його учасниками стали шкільні команди 2-х та 3-х класів закладів загальної середньої освіти м.Києва, гравці не старші 2012 року народження.

Турнір відбувався в два етапи і участь в ньому взяли 73 учнівські команди 10-ти районів столиці, біля 600 юних футболістів. На першому етапі, який проходив 25-28 жовтня, визначалась команда-переможець у кожному районі столиці, що отримувала право представляти свій район і свою школу у другому фінальному етапі змагань, що відбувся 29 жовтня на стадіоні НТК імені В. Баннікова.

Гранд-фінал зібрав на стадіоні ім. В. Баннікова 10 шкільних команд – переможців районних етапів, які були розділені на 2 підгрупи і провели кожна по чотири гри в своїх підгрупах. Задоволенню юних футболістів не було меж! Адже, крім можливості зіграти на справжньому професійному полі зі штучним покриттям, для них була створена неймовірна урочиста атмосфера організаторами змагань, якими виступили Українська асоціація футболу та ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу». На змаганнях був присутнім сам володар «Золотого м’яча» та найкращий футболіст Європи1975 року – Олег Блохін і кожен мав можливість з ним особисто познайомитись, доторкнутись до Золотого м’яча, сфотографуватись, а головне отримати нагороду з рук  легенди і видатного гравця і тренера Київського «Динамо» Олега Володимировича Блохіна! 

Нагородження команд-учасниць турніру та їх тренерів разом з Олегом Блохіним проводив президент Української Асоціації Футболу Андрій Павелко. Організатори вирішили не проводити стикові ігри між командами двох підгруп і нагородити всіх фіналістів І-го турніру з футболу імені Олега Блохіна. Кожна з 10-ти команд-фіналістів отримала від УАФ кубки, медалі, дипломи та футбольні м’ячі. А кращі гравці турніру отримали пам’ятні статуетки з рук самого Олега Володимировича. 

Переможцями в індивідуальних номінаціях стали:

найкращий гравець — Артем Качаровський (команда Дарницького району);

найкращий воротар — Арсеній Юренко (команда Шевченківського району);

найкращий захисник — Артем Горбач (команда Шевченківського району);

найкращий півзахисник — Максим Путієнко (команда Дніпровського району);

найкращий нападник — Георгій Лень (команда Оболонського району).

Приємно відзначити, що до фінального етапу турніру, одержавши перемогу на І етапі змагань у Дніпровському районі, вийшла команда ЗЗСО №234, одним з тренером якої за сумісництвом є провідний спеціаліст Київського міського відділення КФВС МОН Олексій Пучко. В своїй підгрупі його вихованці одержали перемогу у всіх чотирьох іграх підгрупи, а Максим Путієнко отримав звання найкращого півзахисника турніру! То ж вітаємо Олексія, тренерський склад і їх підопічних з успішним виступом! 

Зичимо всім учасникам турніру міцного здоров’я і подальших успіхів в навчанні і їх спортивній кар’єрі! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів