Відбувся Чемпіонат Донецької області з футболу серед студентів ЗВО ІІІ-ІV р.а.

485

З 27 по 28 вересня в місті Краматорськ на стадіоні спортивно-оздоровчого комплексу в парку «Ювілейний» відбулися змагання Чемпіонату Донецької області 2021 року з футболу серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації), з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту.

За звання кращих змагалися 5 команд: команда Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА, м. Краматорськ), Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ, м. Слов’янськ), Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА, м. Краматорськ), Донецького національного медичного університету (ДНМУ, м. Лиман) і Донбаського інституту техніки та менеджменту (ДІТМ, м. Краматорськ).

За підсумками зіграних матчів кращими стали студенти Донбаської державної машинобудівної академії, друге місце посіла команда Донбаського державного педагогічного університету, а третє – студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Кращий гравець змагань – Микита Гаврик (ДДПУ).

Кращий нападник – Кирил Науменко (ДДПУ).

Кращий захисник – Данил Борисов (ДонНАБА).

Кращий воротар – Дмитро Панчук (ДДМА).

Команди переможців та призерів змагань були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

І традиційно в змаганнях приурочених Міжнародному дню студентського спорту, студенти взяли участь у спортивній лотереї з подарунками.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів