Відбувся Чемпіонат області з шахів серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О

362

29-30 вересня в місті Покровськ, на базі Покровського професійного ліцею (В.о. директора Костиря Леонід Васильович) відбувся Чемпіонат області з шахів серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області.

Завданнями змагань було:

– популяризація шахів серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О;

– підвищення рівня спортивної майстерності шахістів.

Церемонію відкриття змагань провели Максим Сорока – головний спеціаліст Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Вікторія Суліма – керівник фізичного виховання, керівник регіонального методичного об’єднання  Покровської зони. Вони побажали учасникам успіхів та перемог. Адже шахи – це гра мудрих, для тих, хто від природи володіє високим інтелектом, уміє концентрувати увагу та керується логікою.

За підсумками змагань переможцями у командному заліку визнано команду Покровського професійного ліцею, ІІ місце та срібло здобула команда Білицького професійного ліцею і ІІІ місце та бронзу в командному заліку здобула збірна команда із ЗП(ПТ)О Покровського району.

Переможці та призери були нагороджені кубками та медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів