Відбувся фінал першості Васильківського району з баскетболу серед школярів

1764

30 січня 2019 року в селищі Гребінки, на спортивній базі ОНЗ Гребінківський НВК, відбувся фінал першості Васильківського району з баскетболу серед збірних команд дівчат загальноосвітніх шкіл. Після етапу зональних змагань до фіналу пробилось 5 команд. Вони і повели боротьбу за медалі. Спочатку в двох групах змагання проходили по коловій системі, а потім відбулись стикові матчі за 1-2 та 3-4 місце.

В матчі за бронзові нагороди зустрілись команди, які в групах посіли другі місця: збірна Калинівської ЗОШ №2 та Дослідницької ЗОШ. В чесній спортивній боротьбі, третє місце і бронзові медалі завоювали дівчати з Калинівки.

В головному фіналі за 1-2 місце зустрічались знайомі один одному суперники: збірна Плесецької ЗОШ та Глевахівської ЗОШ. Команди почали обережно, але вже в кінці першої половини впевнено пішла вперед команда Плесецької ЗОШ. Лідируючи до кінця матчу, вони і завоювали золоті нагороди першості Васильківського району серед дівчат. Підсумкова таблиця фінальної частини змагань має такий вигляд:

1 місце – Плесецька ЗОШ (тренер Фоя М. Ф.);

2 місце – Глевахівська ЗОШ (тренер Сухомлин О. М.);

3 місце – Калинівська ЗОШ №2 (тренер Тітарук В. О.);

4 місце – Дослідницька ЗОШ (тренер Литвиненко В. П.);

5 місце – Устиміська ЗОШ (тренер Сидорчук М. І.).

Всі переможці і призери отримали кубки, грамоти та медалі. Нагороди командам вручали: директор дитячо-юнацької спортивної школи Нехта Володимир Васильович та завідуючий сектором молоді та спорту Фещенко Г. Ю. – який передав привітання від голови Васильківської РДА Одинця Владислава Івановича з побажанням подальших спортивних успіхів та перемог.

Вітаємо тренерів та команди з нагородами, а всім адміністраціям  шкіл висловлюємо вдячність за співпрацю, розуміння та допомогу в організації змагань.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів