Відбувся майстер-клас з безконтактного регбі-5 в спеціальній школі №18 Києва

156

20 лютого в спеціальній школі №18  Дніпровського району відбувся майстер-клас з безконтактного регбі-5 за ініціативи Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні, Благодійного фонду «Єдина Країна», ГО «Клуб спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів, молоді з інвалідністю України і Франції», Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Серед почесних гостей на заході був присутній відомий в Україні та за кордоном майстер спорту міжнародного класу з регбі Борис Корольов, що має досвід спортивної та тренерської роботи у Франції.

Під час зустрічі обговорили з керівництвом школи №18  їхню участь у спортивних ініціативах, спрямованих на розвиток фізичної активності та спорту серед школярів.

Протягом майстер-класу учні мали чудову можливість ознайомитися з новим видом спорту, його правилами та технікою гри, під керівництвом досвідчених тренерів. Школярі отримали багато задоволення від гри, а також велику порцію адреналіну.

Висловлюємо щиру вдячність педагогічному колективу, вчителям фізичної культури та керівництву закладу освіти за організацію та проведення майстер-класу, а також за їхню підтримку та активну участь у спортивних заходах спрямованих на розвиток фізичної активності та спорту серед учнів.

До нових зустрічей та наступний освітянських регбійних змагань!

Дякуємо Збройним силам України за життя, безпеку, можливість займатися спортом!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів