Відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів»

2104

У м. Бахмут, що на Донеччині, відбувався Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок України серед кадетів». За звання кращих самбістів на манежі сучасного Бахмутського стадіону «Металург» боролися спортсмени 15-16 років з різних регіонів нашої країни.

Урочисте відкриття турніру, за участі директора департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Володимира Мицика, першого заступника Бахмутського міського голови Тетяни Савченко, президента Національної федерації самбо України Вадима Рогача, президента Донецької обласної федерації самбо Сергія Натруса, начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ігоря Нестеренка, дало старт спортивним змаганням. Всім капітанам команд були вручені короваї від гостинного Донецького краю, представник кожної команди був удостоєний честі нести прапор своєї області. Парад закінчився переглядом відео-звіту щодо реалізації програми «Самбо в школу» в Донецькій області.

Приємним моментом для шанувальників цього виду спорту стала вікторина з історії самбо. Президент Донецької обласної федерації самбо Сергій Натрус  спільно з почесним гостем з Києва Вадимом Рогачем задавали  питання та нагороджували хлопців та дівчат, які давали правильні відповіді, фірмовими футболками.

За цікавими поєдинками Бахмут спостерігав 2 дні. Деякі спортсмени вперше брали участь у змаганнях такого рівня, але це не завадило їм перемогти і посісти призові місця. Три килими спорткомплексу «Металург» дали можливість самбістам Донецької області продемонструвати свою майстерність та завоювати 3 золотих, 5 срібних і 9 бронзових медалей. Але в командному заліку ми стали третіми. Друге місце посіла збірна Дніпропетровської області. Переможцем турніру стала команда Харківської області.

Організатори відзначають, що це був перший етап відбору до збірної команди країни спортсменів віком до 16 років, якій наприкінці року доведеться виступати на Молодіжній першості світу.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає переможців і висловлює подяку тренерам за якісну підготовку команд до змагань. Збірній області бажає і надалі наполегливо тренуватися, щоб покращити свій результат на наступних змаганнях,  нових перемог і сильного командного духу.

 

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів