Відкрили багатофункціональний спортивний майданчик з унікальними якостями

1929

14 листопада в університеті відкрили нову спортивну локацію – багатофункціональний спортивний майданчик.

Відтепер спортивна інфраструктура Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» має у своєму активі новий спортивний майданчик для занять різними видами спорту (теніс, баскетбол, волейбол, флорбол, міні-футбол тощо). Спортсмени випробували його одразу – під час відкриття.

Локація огороджена металевою сіткою і має світлодіодне освітлення. Спеціальне наливне гумове покриття розміром 36,3х18 м2 стійке до ультрафіолетового випромінювання, має оптимальну протиковзну поверхню, у якої висока міцність та зносостійкість. Розмітка нанесена поліуретановою світлостійкою фарбою. На поверхні немає стиків та швів, у той же час, там де потрібно є водопроникність. У покриття відмінна підшарова адгезія та  висока ремонтна придатність. А ще – довготривалий термін служби. Все це забезпечує відповідність найвищим вимогам атлетів і знижує ризики травмування.

У церемонії відкриття взяли участь: голова  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, Президент ВГО «Українська Федерація учнівського спорту» Роман Греба, керівник Полтавського відділення ВГО «Українська Федерація учнівського спорту», ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко, начальник Полтавського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юлія Гордієнко та начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Рибалко.

 «Мені надзвичайно приємно презентувати новий спортивний об’єкт на території нашого університету.  Після відкриття факультету фізичної культури та спорту ми постійно працюємо над розвитком та оновленням матеріально-технічної бази. Тепер є усі умови для якісного проведення занять з різних видів спорту, бо цей спортивний майданчик є багатофункціональним, відповідає  сучасним вимогам, має оптимальні функціональні характеристики і може задовольнити найвищі вимоги спортсменів. Окрім студентів, сюди будуть приходити і учні нашої підшефної школи, і, сподіваюсь, коло учнів, яким подобається займатися спортом, тільки збільшиться. Я дуже радий, що у нас розвивається спортивна інфраструктура – це дає змогу нашим студентам розвиватися не тільки інтелектуально, а і фізично, це популяризація здорового способу життя. Здорова молодь – це запорука майбутнього нашої держави», – говорить ректор, професор Володимир Онищенко. Символічною грою в теніс з Президентом ВГО «Українська Федерація учнівського спорту» Романом Гребою він теж протестував новий майданчик. Зауважує, що це не останній спортивний об’єкт у активі Полтавської політехніки: «Ми не зупиняємося на досягненнях, у планах – нове повноцінне футбольне поле, проектування спортивної зали,  що нам вкрай потрібна для опанування нових видів спорту. Планів багато, будемо їх реалізовувати».

Голова  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, випускник університету, звернувся до студентів: «Сьогодні ви навчаєтесь у сучасному університеті з розвиненою спортивною інфраструктурою. Двадцять років тому, коли я тут навчався, такої можливості не було. Тепер створені всі умови для всебічного розвитку, сучасні студенти мають величезний спектр можливостей».

Начальник Полтавського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юлія Гордієнко додає: «Полтавська політехніка – це колиска полтавського студентського спорту. Я сама зростала у Полтаві як спортсмен і тренер,  і такої уваги спорту, як у цьому закладі, я не бачила ніде. Якби всі так долучалися до популяризації здорового способу життя молоді, то ми б давно відійшли від різних негативних явищ у молодіжному середовищі. Дякую керівництву університету, що вони рухаються вперед, постійно поповнюють свою спортивну інфраструктуру, проводять багато змагань – це дуже важливо».  

На майданчик вийшли студенти-спортсмени, які займаються ігровими видами спорту, команда з чирлідингу та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, які грають у міні-футбол.

Президент ВГО «Українська Федерація учнівського спорту» Роман Греба поділився враженнями: «Я щасливий від того, що кожного разу, коли я приїжджаю у цей університет, мені завжди є чому по-доброму позаздрити: сьогодні це багатофункціональний спортивний майданчик. Займайтеся тут, розвивайтеся, долайте нові висоти».

 «Здається, у цьому університеті є все: не тільки професійні науково-педагогічні працівники, але й потужна спортивна база. Це великий поштовх для студентів постійно вдосконалюватися та рухатися вперед», – наголошує начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Рибалко.

Під час урочистостей відзначили студентів-чемпіонів, які нещодавно вибороли перемоги на змаганнях високого рівня.

«Звичайно, приємно, що у нас навчається багато студентів, які представляють Україну на міжнародній арені. Ми створюємо усі необхідні умови, а також підтримуємо таку молодь, стимулюємо і заохочуємо, мотивуючи на нові результати», – коментує ректор.

Спортсмени нагороджені Подяками Полтавського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Подяками ректора.

Медіа-центр Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Коментарі

коментарів