Вихованка Броварського вищого училища фізичної культури – Аліна Шух стала чемпіонкою світу у метанні спису

1834

З 10 по 15 липня у фінському місті Тампере (Фінляндія) проходить чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком  до 20 років (U20). У змаганнях беруть участь чотири вихованці Броварського вищого училища фізичної культури – Аліна Шух (метання спису і семиборство), Олександра Зарицька і Олександр Лепель ( метання спису) та Ілля Кравченко (стрибки з жердиною).

Як і очікувалось найбільші сподівання ми покладали на Аліну Шух. І вона їх виправдала. Неочікувано, але дуже приємно для нас усіх, Аліна перемогла у метанні спису, виборовши звання чемпіонки світу. І це при тому, що її основною дисципліною  є семиборство! Наша вихованка показала у третій спробі результат 55,95 м, який і став переможним. Срібну медаль виграла японка Томока Кувазое (55,66 м), а бронзову – американка Дана Бейкер (55,04 м). Олександра Зарицька, метнувши списа у попередніх змаганнях на 47,59м, до фінальної  кваліфікації не потрапила.

Під час змагань у метанні спису, у одній із спроб, Аліна отримала невелику травму, тому у семиборстві виступати не буде. Щодо інших наших учасників змагань, то ми сподіваємося на Іллю Кравченка, який буде виступати у фінальних змаганнях серед стрибунів з жердиною.  

Вітаємо Аліну та її тренера і маму Майю Шух із перемогою!

Київське обласне відділення (філія) КФВС України

Коментарі

коментарів