VII Фестиваль спорту і здорового способу життя відбувся у столиці

1576

До Дня фізичної культури і спорту України в парку культури і відпочинку «Перемога» відбувся VII Фестиваль спорту  і здорового способу життя у Дніпровському районі м.Києва, організований Благодійним фондом «Дніпровський» за підтримки депутатів Київради Олени Овраменко, Ярослава Горбунова та громадського діяча Олександра Місана.

З самого ранку парк зібрав юних спортсменів, їх батьків, любителів спорту і здорового способу життя, які мали змогу весело і яскраво провести час, ознайомитись з роботою спортивних локацій, де відбулись презентації спортивних і мистецьких колективів. 

Батьки мали змогу одержати інформацію про роботу спортивних секцій у Дніпровському районі м.Києва, а малеча спробувати себе у різних видах спорту, вибрати для себе найкращий і найцікавіший.

Дякуємо організаторам заходу і особисто президенту Благодійного фонду «Дніпровський» Анатолію Павленко за популяризацію фізичної культури, спорту і здорового способу життя серед учнівської молоді і мешканців Дніпровського району Києва.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів