Вільнянські дівчата виграли обласну Спартакіаду школярів з волейболу

1391

На базі школи №100 стартували змагання 72-ї Спартакіади Запорізької області з волейболу. Змагання проводить Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ за фінансової та організаційної підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, і Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА.

Першими зійшлися за медалі дівчата. Цього року до фінальної частини вийшло вісім команд – переможців районних етапів. Це волейболістки Приморського, Вільнянського, та Пологівського районів, дівчата з Енергодару, Мелітополя й Дніпрорудного, та школярки Комунарського і Хортицького районів Запоріжжя.

За право виходу до фіналу волейболістки змагалися у двох групах. З першого місця у групі «А» вийшли до вирішального етапу дівчата з Вільнянська. У групі «Б» також без поразок завершили раунд школярки з Дніпрорудного.

У фінальному протистоянні вільнянська команда, під керівництвом Віталія Гирі, здолала дівчат з Дніпрорудного 2:0, і здобула перемогу в обласній Спартакіаді школярів. Дніпрорудний, відповідно, став другим.

У матчі за «бронзу» зійшлися команди, що посіли другі місця у своїх групах – Мелітополь та Комунарський район Запоріжжя. Перевага була на боці школярок з обласного центру – 2:1. Мелітопольські дівчата стали четвертими. П’яте місце у команди Хортицького району Запоріжжя, шосте – у дівчат з Енергодару, сьомим стали волейболістки Пологівського району, восьмими – Приморського.

Сьогодні у спортивних залах школи №100 з’ясовують сильнішого юнацькі команди школярів.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів