Вітаємо з Днем фізичої культури і спорту

1747
Шановні школярі, студенти, спортсмени, тренери, ветерани, вчителі фізкультури, викладачі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вся наша велика фізкультурно-спортивна спільнота! Вельмишановні співробітники Національного Олімпійського комітету України, Спортивного комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України, Спортивної студентської спілки України, Української федерації учнівського спорту, представники федерацій із різних видів спорту, меценати, освітяни та активісти спорту!
Щиро вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту!
Це свято всіх прихильників здорового способу життя. Країна не може бути здоровою і успішною без здоровя її громадян, без фізичного виховання своєї нації. Фізична культура покликана  виховувати силу духу, витривалість, правильне ставлення до себе та ближніх, допомагає пізнати свої людські можливості та здібності, дарує впевненість у своїх силах, позитивно налаштовує і вселяє надію. Проте спорт дає не тільки здоровя, він єднає, загартовує характер і волю.
Сердечно вітаємо і бажаємо всім фізичного здоров’я і краси, довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у справі розвитку фізичної культури і спорту.
Популяризуйте здоровий спосіб життя, залучайте молодь до занять фізичною культурою і спортом. Зичимо невичерпного оптимізму та нескінченного натхнення в усіх починаннях та задумах, нових спортивних звершень і звитяг!
 
Голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України
Вадим Стеценко

Коментарі

коментарів