Військово-патріотичний квест серед школярів відбувся на Миколаївщині

2651

 19 лютого 2019 року на базі ЗЗСО №3 міста Южноукраїнська Миколаївської області проведено Військово-патріотичний квест для учнів 10-х класів за темою «Майбутнє України в наших руках».

Присутні на заході вчителі предмету Захист Вітчизни закладів освіти, адміністрація школи, представники управління освіти мали можливість ознайомитися з видами та методикою проведення квестів.

Модернізація освітнього процесу в навчальних закладах пов’язана з упровадженням інноваційних форм і методів роботи з дітьми. Квест є популярною ігровою формою серед учнівської молоді.

Щоб досягти своєї мети, гравці мають уміти виявляти командний дух, співпрацювати один із одним, дослухатися до думки товаришів, правильно вивчати надану інформацію, розмежовувати головне і другорядне.

З метою систематизації та узагальнення знань, отриманих на уроках, виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, вчителем предмету «Захист Вітчизни» ЗЗСО №3 Білим Ю. І. проведено екшн-квест.

Екшн-квест передбачає не лише вирішення завдання, загадок, головоломок, швидке прийняття рішення, а й фізичні вправи (спортивні).

Команди учнів 10-х класів проходили квестові зупинки: «Стройова», «Українська», «Військовий  шлях», «Стрілецька» та «Історична».

Цей захід приніс усім цікаві враження та неповторні емоції.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів