Волейбольні баталії серед студентських команд розпочинаються у столиці

730

7 лютого на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України відбулась друга робоча нарада представників волейбольних чоловічих команд закладів вищої освіти ІІІ-IV р. а. м. Києва.

В 2019 році участь в змаганнях Студентської волейбольної ліги, що проходить в програмі Спартакіади м. Києва серед закладів вищої освіти, участь візьмуть 16 чоловічих команд, що представляють 15 закладів вищої освіти столиці. На І етапі, який розпочнеться вже з 12 лютого і триватиме до початку квітня, команди зіграють за коловою системою в двох підгрупах. За результатами ігор по три кращі команди з кожної підгрупи вийдуть до фінальної частини змагань, де боротимуться за головні нагороди.

На нараді представниками були обговорені остаточні нюанси проведення змагань, шляхи злагодженої взаємодії між командами і передачі звітної документації. Крім того, був складений і затверджений календар проведення І кола змагань. Тож з наступного тижня розпочнеться їх достатньо довгий і складний шлях до головних нагород.

Змагатимуться студентські команди у спортивних залах закладів вищої освіти – учасників студентської ліги, а суддівство забезпечить Київська федерація волейболу, за що висловлюємо слова подяки її президенту Олександру Головченку.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів