Всеукраїнський Олімпійський урок відбувся у Києві

1778

1 вересня розпочався не лише новий навчальний рік для школярів всієї України, а й спортивний рік. Розпочався він символічно Всеукраїнським Олімпійським уроком, який організував в м. Києві Національний Олімпійський комітет України.

До прославляння здорового способу життя, занять спортом і руховою активністю серед учнівської молоді і їх батьків приєднались представники спортивних федерацій та організацій з видів спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Верховної Ради України, Київської міської державної адміністрації.

Для ознайомлення дітлахів та їх батьків з різноманітними видами спорту на Оболонській набережній в місті Києві було створене ціле спортивне містечко з використанням не тільки самої набережної, а й акваторії поряд. Спортивні майданчики, що представляли 43 як олімпійські так і неолімпійські види спорту розтягнулись на декілька кілометрів вздовж набережної. Зі сцени до присутніх впродовж дня звертались олімпійські чемпіони, призери і учасники Олімпійських ігор, а також учасники збірної команди України, що вже невдовзі представлятимуть нашу державу на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які пройдуть з 6 по 18 жовтня 2018 року в Буенос-Айресі (Аргентина) серед спортсменів-юніорів віком від 14 до 18 років.

Підтвердженням високої популярності і цікавості цього щорічного традиційного Всеукраїнського заходу, присвяченого святкуванню Дня фізичної культури і спорту в Україні, стала заповнена дітьми різного віку Оболонська набережна столиці.

Хочемо висловити найщиріші слова вдячності президенту НОК України Сергію Назаровичу Бубці за подароване киянам і гостям міста спортивне свято, надану можливість кожному охочому стати частиною дійства, випробувати себе в багатьох видах спорту ігрових, силових, водних, потиснути руку олімпійцям, сфотографуватись з ними, задати питання і впевнитись, що за декілька років можливо самому бути тут, треба лише сильно бажати, наполегливо працювати і натхненно займатися!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту

МОН України

Коментарі

коментарів