Всеукраїнська церемонія підняття державного та олімпійського прапору пройшла в Мирнограді

2068

20 червня 2019 року в Мирнограді на стадіоні «Шахтар», Донеччина долучилась до Всеукраїнської церемонії підняття державного та олімпійського прапору з нагоди початку ІІ європейських ігор, які відбудуться в Мінську 21-30 червня цього року. Також цього дня в Мирнограді відсвяткували «Всеукраїнський Олімпійський день».

Головна мета заходу – розвиток олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян країни, пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

У святковому параді взяли участь провідні спортсмени, вихованці секцій ДЮСШ: легка атлетика (м. Мирноград та м. Покровськ), футбол, баскетбол, бокс, спортивні танці, дзюдо, вільна боротьба, вихованці спортивних клубів з карате і тхеквондо, а також вихованці секції спортивної аеробіки та фітнесу центру «Бригантина».

Присутніх на заході привітали: відповідальний секретар відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізинчого виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко, Покровський міський голова Руслан Требушкін та начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради Роман Дегтярьов.

На урочистій церемонії спортсменам Мирнограду був вручений Олімпійський прапор, а право його підняти надалось провідним спортсменам міста. Тим самим в Донецькій області було розпочато акцію «Олімпійський прапор в кожне місто», яка ініційована відділенням НОК України в Донецькій області.

Гості свята зацікавлено спостерігали за виступами спортсменів: спортивні танці, дзюдо, вільна боротьба, бокс, карате, тхеквондо, спортивна аеробіка та фітнес. Всі спортсмени виступили на високому професійному рівні, показали багато прийомів, сценок, на них яких були майстерно продемонстровані прийоми самооборони, танцювальних номерів та акробатичних постановок.

Під час спортивного заходу кожен учасник отримав призи з олімпійської символікою від відділення НОК України в Донецькій області та морозиво від Покровського міського голови Руслана Требушкіна.

Дуже яскраво в Мирнограді відсвяткували Всеукраїнську церемонію підняття державного та олімпійського прапору та Олімпійський день.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів