Всеукраїнські змагання серед учнів пам’яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики відбулись у Києві

289

Впродовж 2-4 грудня в ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України» були проведені  всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед учнів пам’яті ЗТУ С. Операйла, які організовані Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Громадською організацією «Федерація легкої атлетики України».

Сергій Ілліч Операйло – засновник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Заслужений тренер України, почесний член Федерації легкої атлетики України, внесок якого у створення шкільного і студентського спорту в Україні є вагомим і значним.

В змаганнях взяли участь понад 400 учасників 2006-2009 років народження з 18 регіонів України та м. Києва. Відкриття змагань розпочалось з Гімну України та вшанування пам’яті загиблих захисників України хвилиною мовчання.

На урочисте відкриття змагань завітали колеги, друзі і рідні Сергія Операйло, почесні гості заходу. Вітали учасників змагань:

Стеценко Вадим Григорович – голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; Кремінь Василь Григорович – президент Національної академії педагогічних наук України; Зайчук Валентин Олександрович – Надзвичайний і Повноважний Посол України, академік Національної академії педагогічних наук; Мазаракі Анатолій Антонович – ректор Держаного торговельно-економічного університету; Гринюк Віктор Ростиславович, віце-президент ФЛАУ та президент Федерації легкої атлетики м.Києва; Кіба Володимир Миколайович – президент федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату, Почесний громадянин м. Києва, близький друг Сергія Ілліча; Гамов В’ячеслав Георгійович – завідувач кафедри фізичної культури та спорту у Державному торговельно-економічному університеті, Заслужений працівник освіти України; Нілов Анатолій Михайлович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Спортсмени змагались в наступних видах програми: біг на 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, біг на 60 м з бар’єрами, естафета 4х200 м, спортивна ходьба на 3000 м, стрибки у висоту, довжину та потрійний і штовхання ядра.

Столицю на змаганнях представляла потужна команда зі 132 легкоатлетів, які продемонстрували гарну підготовку та чудові результати.

За результатами двох змагальних днів були визначені переможці та призери змагань. Загальнокомандні місця по регіонам розподілились наступним чином:

ІІІ місце – Чернігівська область, з сумою очок – 738;

ІІ місце – місто Київ – 797 очок;

І місце – Київська область – 845 очок.

Всі переможці і призери змагань були нагороджені дипломами і медалями Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, а представники команд-переможниць командного заліку були нагороджені кубками. Крім того, спеціальні подарунки і грошові призи переможцям змагань з бігу на 3000м, 1500м і 800м надали Надзвичайний і Повноважний Посол України Зайчук Валентин Олександрович та Гамов В’ячеслав Георгійович, які були урочисто вручено під час церемонії нагородження спортсменів.

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань! Зичимо майбутніх перемог та підкорення нових спортивних висот.

Висловлюємо подяку адміністрації ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ» – Олександру Москаленку за гостинність та допомогу в організації змагань. Дякуємо організаторам, що докладають зусилля та знаходять можливість проводити заходи для учнівської молоді України, окремі слова вдячності тренерам спортсменів за наполегливу працю у вихованні загартованого молодого покоління.

Слава Україні!

Слава Героям!

З результатами особистої першості по видам програм можна ознайомитись на сайті ФЛАУ.

Фотоматеріали з заходу доступні за цим посиланням.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів