Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Challenge Fest» провели на Хмельниччині

1830

24 вересня 2019 року  на Хмельниччині було проведено Всеукраїнський  фізкультурно-оздоровчий захід «Challenge Fest».

Під час проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Challenge Fest» учасники мали змогу позмагатися на таких локаціях:

  • швидкість складання кубика Рубика;
  • гра у «бейблейд»;
  • показові естафетні змагання «Сool Games»;
  • майстер-класи з різних видів єдиноборств;
  • змагання з футболу, корфболу, баскетболу 3х3, регбі-5, петанку, баскетболу, волейболу тощо;
  • майстер-класи з кросфіту, воркауту, брейкдансу, чирлідингу.

Основною метою проведення Challenge Fest є популяризація фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Вчителі та учні змагалися в швидкісному збирані кубика Рубика, естафетних змаганнях та різних видах активностей (футбол, волейбол, баскетбол тощо), де мали змогу проявити спритність, витримку та орієнтування в просторі.

Командна гра стає головним елементом фізичного виховання, адже це допомогає школярам  вчитися  взаємодії  в колективі, розвивати лідерські якості та найбільше мотивує відвідувати уроки фізичної культури.

Результати проведеного заходу будуть взяті за основу при розроблені рекомендацій щодо проведення уроків фізичного виховання, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів.

У підсумку можна відмітити, що спортивний захід неабияк зацікавив учасників. Тож  вони з нетерпінням будуть чекати на подібні заходи наступного року.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

 

Коментарі

коментарів