Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед школярів «Сhallenge Fest» провели у Києві

1382

24 вересня відокремленим підрозділом Української федерації учнівського спорту в місті Києві, що очолює депутат Київради Олена Овраменко, та Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України під керівництвом Сергія Бобровника, за підтримки депутата Верховної Ради України Богдана Яременка та Національного Олімпійського Комітету України на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу було проведено Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед школярів “Сhallenge Fest”, який в цей день відбувався одночасно в усіх регіонах України і був присвячений Дню шкільного спорту.

Серед почесних гостей заходу: Народний депутат України Богдан Яременко, представник Департаменту освіти і науки КМДА Сергій Мельник, президент ГО «Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні» Леонід Дейнеко, завуч школи №265 Людмила Дубова та багато інших.

На святі було чимало приємних сюрпризів: виступи вихованців танцювальної школи Аделаїда-Денс, показовий виступ секції тхеквондо ВТФ та колективу чирлідерів учнів школи №265, турнір з безконтактного регбі серед команд шкіл районів м.Києва, показові естафети «Cool Games», а також майстер-клас від Української федерації Летаючих дисків «Фризбі-Алтимат».

Після запальної руханки всі присутні долучилися до Всеукраїнського флешмобу, виконавши 14 стрибків з напівприсяду «JumpSquats», що символізує кількість здобутих золотих медалей учнями закладів загальної середньої освіти України на міжнародних змаганнях. До речі, під час урочистої частини відбулось вручення одному з переможців Подяки міністерства освіти і науки України – Полянському Давиду, учню школи №245 Оболонського району м.Києва, за особистий внесок у піднесення міжнародного авторитету України, волю до перемоги та успішний виступ на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «ISF Combat Games 2019». Після чого розпочалися безпосередньо змагання з різних видів активностей: швидке складання кубика Рубика, набивання футбольного м’яча, кидання баскетбольного м’яча у кошик, стрибки на скакалці та набивання воланчика для гри в бадмінтон.

Загалом все свято відбувалося в теплій та запальній атмосфері, здоровий дух суперництва та азарт школярів заряджав вболівальників та всіх присутніх гарним настроєм та чудовими емоціями.

Найприємнішою частиною свята стало нагородження переможців з усіх видів активностей та визначення найкращих регбістів Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні». А завдяки Київському міському відділенню Національного Олімпійського комітету України не лише призери, а й всі без виключення учні отримали приємні подарунки – сувеніри з олімпійською символікою.

Всього на святі були присутні понад триста гостей та учасників з усіх районів міста Києва.

Окремі слова подяки хочемо висловити Управлінню освіти Дніпровської в м.Києві державної адміністрації на чолі з Наталією Іваніною та колективу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №265 м. Києва на чолі з Раїсою Новіковою за безпосередню участь у підготовці та організації свята для столичних учнів. Співпраця була плідною та злагодженою.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів