Всеукраїнський оздоровчо-фізкультурний захід «Рух – це здорово» відбувся в Краматорську

537

10 червня Донеччина долучилась до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед дітей «Рух – це здорово», який присвячений Міжнародному дню захисту дітей. З цієї нагоди майже 100 школярів Краматорська стали учасниками спортивного свята на спортивному комплексі парку «Ювілейний». Організаторами різноманітних спортивних активностей виступили Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України та відділення НОК України в Донецькій області за сприяння управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради та обласної ДЮСШ для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків.

На урочистому відкритті дітей та їх наставників привітали начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України, член виконкому відділення НОК України Ігор Нестеренко та заступник голови регіонального осередку НОК України Дмитро Подопригора. У рамках урочистостей відбулось вшанування учнів, які увійшли до складу збірних команд Донецької області та стали призерами Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games-2021».

Яскравий показовий виступ юних черлідерів команди «Iceberg» під керівництвом Юлії Бибко запалив бажанням усіх присутніх долучитись до руханки у виконанні бронзової призерки І Юнацьких олімпійських ігор з легкої атлетики Ганни Александровой. Таким чином школярі стали і учасниками Всеукраїнського заходу для дітей «DO like OLYMPIANS», засновником якого є Національний олімпійський комітет України та має на меті формування свідомості молоді щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою і спортом.

Надалі на території спортивного комплексу були організовані різноманітні спортивні локації. Майстер-клас на силових тренажерах багатофункціонального майданчика провів майстер спорту з боротьби греко-римської Максим Сорока. Під керівництвом вчителів фізичного виховання ЗОШ №25 та ЗОШ №13 Тетяни Ольхової та Дар’ї Стельмашенко кожен учасник продемонстрував свою спритність в легкоатлетичних естафетах за програмою «Cool Games». А кращі знавці історії олімпійського руху визначались в «Олімпійській вікторині» з чемпіонкою Ганною Александровою.

На завершення  кожен учасник спортивного свята був відзначений подарунками та сувенірами від НОК України з символікою проекту «DO like OLYMPIANS», а всі бажаючі отримали автографи від титулованих гостей.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів