Всеукраїнський семінар для фахівців освітньої галузі «Фізична культура»

853

7 липня 2022 року в онлайн режимі відбувся Всеукраїнський семінар для фахівців освітньої галузі «Фізична культура» «Нова українська школа: оцінювання освітніх результатів з фізичної культури (формувальне та підсумкове)», до якого долучилось понад тисяча слухачів. 

Організаторами семінару-практикуму є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «ЮкрейнЕктів».

На початку заходу всіх присутніх привітав Боляк Андрій Анатолійович – заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Він представив спікерів семінару та поділився власними думками щодо організації проведення підходів, які повинні змінитися у вчителя фізичної культури, який буде працювати за новим державним стандартом у п’ятому класі, оскільки вимоги НУШ значно відрізняються від тих підходів, які використовувались в школі до цього часу.

Наступна спікерка Коломоєць Галина – начальник відділу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук, акцентувала увагу на нормативній базі та модельній навчальній програмі «Фізична культура» для 5-6 класів і критеріях оцінювання свідоцтва досягнень учня. 

Слухачі мали змогу долучитись до обговорення та задати питання як в ефірі так і в чаті. Тож семінар був цікавий, корисний, дав відповіді на безліч питань, які можуть виникати у вчителів під час проведення певних модулів на уроках фізичної культури.

Щиро вдячні за запрошення на даний семінар.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів