Всеукраїнський семінар-практикум для фахівців освітньої галузі «Фізична культура» «Освітня галузь «Фізична культура»: змінюємося разом з НУШ»

1013

16 червня 2022 року відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для фахівців освітньої галузі «Фізична культура» «Освітня галузь «Фізична культура»: змінюємося разом з НУШ», в якому взяли участь близько двох тисяч учасників. 

Семінар організований Міністерством освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ГО «ЮкрейнЕктів» та КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

На початку заходу всіх присутніх привітав Боляк Андрій Анатолійович – заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та представив спікерів семінару.

Семінар розкривав кілька важливих тем. Так доповідь на тему «Освітня галузь «Фізична культура» мала Сороколіт Наталія Стефанівна – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Заслужений учитель України. Пані Наталія розповіла що таке Нова Українська Школа (НУШ), стандарти початкової та базової середньої освіти, ключові компетентності та її структуру.

Аксьонова Олена Петрівна – завідувач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, кандидат педагогічних наук, майстер спорту,  розповіла про нову фізичну культуру, принципи на яких ґрунтується концепція НУШ, зокрема новий зміст, дитиноцентизм, цінності та партнерство.

Наприкінці семінару до спікерів для обговорення теми долучилась Коломоєць Галина Анатоліївна – начальник відділу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук. Також вона анонсувала найближчі заходи, а саме: освітній онлайн-марафон «Цікава фізкультура: Всеукраїнський проект «Інтеграція ВПР у місцеві громади «Єдина Україна», який відбудеться 21 червня та Всеукраїнський семінар «Особливості професійної освіти: сучасні виклики в умовах дії військового стану», проведення якого заплановано на 23 червня.

Загалом семінар був цікавим та корисним, безліч корисної інформації, повною мірою розкриває новий зміст освіти, який формує компетентності, що потрібні для успішної самореалізації в суспільстві.

Щиро вдячні організаторам за запрошення на семінар, спікерам за такі чудові лекції та корисну інформацію.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів