Вшанували спортсменів: як на Бородянщині відзначали День фізичної культури та спорту

1671

З нагоди Дня фізичної культури і спорту бородянських спортсменів тепло вітали голова районної ради Георгій Єрко, заступник голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко, директор ДЮСШ райвідділу освіти Володимир Шома.

На честь свята на штучному майданчику відбувся турнір з міні-футболу між наймолодшими вихованцями тренерів Олександра Сагана та Євгена Максюти. Хоч справа дійшла до серії пенальті, але переможених того дня не було – мами з татусями і бабусі з дідусями, які спостерігали за грою, могли пишатися кожним з юних спортсменів.

Наостанок кращі фізкультурники району одержали нагороди з рук Петра Саханди за свою відданість улюбленій справі і позитивний приклад для інших.

Паралельно в цей час по всій Бородянці відбувалися змагання з інших видів спорту: армліфтингу, пляжного волейболу, стрітболу, шахів, шашок, петанку.

Нагороди чекали найкращих спортсменів і на площі Тараса Шевченка: спільними відзнаками райради та райдержадміністрації були відзначені тренер з волейболу Артем Клокун, тренер з баскетболу Ігор Астахов, тренер із шахів Петро Сатановський, тренер з боксу Віктор Степков, майстер спорту з пауерліфтингу Марія Шендерчук, а нагороди від управління з питань фізкультури і спорту КОДА отримали учитель фізичної культури Бородянської школи №2, тренер з волейболу Володимир Янчук та директор Бородянської районної ДЮСШ Володимир Шома.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів