Викладачі фізічної культури Миколаївського Професійного Промислового Ліцею активно та вдало використовують усі доступні ресурси та платформи

300

Фізична культура як ніколи є одним з найбільш важливих та корисних предметів в умовах військових дій та повітряних атак. Саме за рахунок правильно підібраних фізичних вправ, учні зміцнюють свій фізичний та психологічний стан. Не зважаючи на велику кількість обмежень та ускладнень в налагодженні дистанційного процесу освіти, викладачі фізічної культури Миколаївського Професійного Промислового Ліцею активно та вдало використовують усі доступні ресурси та платформи.Серед основних та найбільш популярних додатків – Viber, Skype, Zoom. Завдяки цим додаткам викладачі встановлюють відеоконференції для живого зв’язку з учнями, та мають змогу корегувати техніку виконання вправ та рівень навантаження. Ще одним з плюсів використання додатків є можливість проводити форуми та робити оголошення. Подібні функції імітують спеціалізовані програми онлайн курсів Blackboard та Moodle.

Американські системи адаптовані та використовуються багатьма коледжами по всьому світу та дозволяють викладачу розміщувати завдання та дедлайни, робити онлайн обговорення на форумі, перевіряти домашнє завдання, та виставляти оцінки. Наші викладачі зуміли адаптувати популярні додатки відео зв’язку до сучасних вимог та особливостей процесу освіти.Онлайн курси та предмети завжди вважалися більш важкими ніж традиційні, фізична культура не стала винятком. Учні отримують комплекси вправ та завдань, які вони мають виконувати самостійно. Таким чином, велике значення має самодисципліна, мотивація, та дотримання техніки безпеки. На допомогу учням та викладачам приходить онлайн ресурс “Всеукраїнської школи онлайн”. Учні виконують руханку згідно розкладу, надають фото та відео звіт про виконання, після чого викладач може поділитися своїм фідбеком та зкорегувати правильність виконання.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів