Визначено переможців Тернопільських обласних змагань з волейболу серед коледжів

905

8 команд коледжів приїхали в Тернопіль, щоб поборотись за кубок переможця змагань з волейболу серед дівчат в залік Студентських спортивних ігор серед закладів вищої освіти І-ІІ р.а.. Змагання традиційно проводяться в спортивних залах Галицького коледжу ім. В.Чорновола та Технічному коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя.

До пізнього вечора команди змагались за звання переможця, було зіграно 12 ігор. Неймовірна підтримка як місцевих так і приїжджих команд надихала учасників. Було важко, але дівчата боролись за кожен м’яч до останнього забитого. 

Втомлені, але задоволені результатом на нагородження за заслуженими кубками, медалями та грамотами Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ та управління фізичної культури та спорту ТОДА вийшли команди:

за перше місце та звання чемпіона області серед ЗВО І-ІІ р.а. Галицький коледж ім. В.Чорновола (тренер-представник Мирослава Залюбовська)

за друге місце і срібло Тернопільський коледж економіки, права та інформаційних технологій (тренер-представник Валентина Ковпак);

за третє місце студентки Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського (тренер-представник Роман Ісаюк).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів