Визначилася трійка лідерів онлайн-змагань із силових вправ та зі стрибків через скакалку серед загальноосвітніх шкіл-інтернатів

459

Переможцями і призерами онлайн-заходу стали Вознесенська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. «Обдарованість»; Мішково-Погорілівська та Очаківська ЗОСШ-інтернати І-ІІІ ст.

В особистих змаганнях серед дівчат всі призові місця вибороли учениці Вознесенської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. «Обдарованість»: Мудрик Олександра, Єрьоміна Марія, Савушкіна Жасміна. Серед хлопців також перше та третє місця здобули учні цього ж закладу – Оцет Сергій та Щербінін Кирило, на другому місці – Говоруха Валентин – учень Мішково-Погорілівської ЗОСШ-інтернату. Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає переможців та призерів змагань та дякує всім закладам освіти, які долучаються до онлайн-заходів. Змагання спрямовані на популярізацію здорового способу життя та активізацію рухового режиму учнівської молоді в умовах карантинних обмежень.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів