Визначилися переможці першості Києва з міні-футболу серед команд юнаків технікумів та коледжів

1349

Завершились змагання Першості міста Києва з міні-футболу серед юнацьких команд технікумів та коледжів, які з 23 по 26  квітня 2019 року відбувались на спортивному майданчику Київського коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету.

У змаганнях брали участь студенти 16 столичних технікумів та коледжів, команди яких в іграх між собою вирішували долю головних нагород і звання кращого міні-футбольного колективу столиці.  За підсумками напружених ігор команди призери навчальних закладів міста Києва розташувалися таким чином:

I місце – Київський коледж інженерії та управляння НАУ;

II місце – Київський транспортно-економічний коледж;

III місце – Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну.

Переможців і призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та кубками від Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України.

Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо нових перемог і здобутків в спорті.

Висловлюємо подяку керівництву столичних коледжів і керівникам з фізичного виховання навчальних закладів за розвиток спорту і пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді міста Києва!

Особливу подяку хочемо висловити головному судді змагань керівнику фізичного виховання Київського коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету Баронову Володимиру Михайловичу за забезпечення суддівства змагань на високому рівні.

        Київське міське відділення Комітету ФВС МОН

Коментарі

коментарів