Визначилися переможці столичних футбольних змагань на призи Всеукраїнського клубу “Шкіряний м’яч”

1103

23-25 квітня на столичному стадіоні «Зміна» у трьох вікових групах відбулися фінальні зустрічі міських футбольних змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч».

В підсумку змагань серед юнаків 2006 року народження золоті нагороди та кубок переможця здобула команда Голосіївського району. У змаганнях команд 2007 року народження кращими стали школярі Святошинського району. У наймолодшій групі (2008 р.н) тільки серія пенальті вирішила долю головних нагород. У напружених одинадцятиметрових ударах кращу майстерність продемонструвала команда Деснянського району столиці.

Переможців та призерів вітали і нагороджували начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник, керівники Федерації футболу міста Києва Віктор Старовойт і Дмитро Сологуб, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки КМДА Сергій Мельник та директор СДЮСШОР «Зміна» Олексій Капічин.

Вітаємо переможців освітянських змагань, а учасникам бажаємо вдосконалювати свою майстерність і у наступному році продемонструвати свої найкращі якості!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

 

Коментарі

коментарів