Визначилися всі фіналісти ІІІ літньої Гімназіади України з футболу

1348

18-19 травня 2021 року в місті Києві визначились фіналісти зональних змагань ІІІ літньої Гімназіади України з футболу серед дівчат та юнаків 2006-2007 р.н.

Збірні дівочі команди Київської, Хмельницької, Чернігівської областей та м. Києва зіграли чотири гри на полі ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ», і за підсумками зіграних матчів у фінал потрапляють збірні команди Хмельницької і Чернігівської областей.

Збірні команди юнаків Київської, Чернівецької областей та м. Києва виборювали місця у фіналі на полі Київського національного торговельно-економічного університету, де у фінал потрапили спортсмени команди Київської області та м. Києва, а 3 місце дісталось збірній Чернівецької області.

У Харкові на базі Комунального закладу «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» за путівку у фінал Гімназіади змагалися команди Харківської, Сумської та Полтавської областей – усього 60 спортсменок.

За результатами проведених ігор місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Харківської області; ІІ місце – команда Полтавської області; ІІІ місце – команда Сумської області.

У Миколаєві на стадіоні фізкультурно-оздоровчого комплексу Парку «Перемога» пройшли зональні змагання, в яких взяли участь команди Миколаївської, Херсонської та Одеської областей. Найвищій рівень фізичної та тактичної підготовки до змагань продемонструвала команда Одеської області, яка перемогла в усіх іграх, забила у ворота суперників 10 голів та не пропустила жодного в свої ворота. Команди Миколаївської та Херсонської областей грали майже на рівних, але в грі між собою перемогу здобула команда з Миколаєва з рахунком 1:0.

У м. Ковелі на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Темп» відбулися зональні змагання з футболу серед дівчат 2006-2007 р.н. за участю команд школярів Львівської, Рівненської та Волинської області.Юні Волинянки перемігши Львівських і Рівненських одноліток з рахунком відповідно 4:0 та 2:1 вибороли перше місце, рівнянки, які перемогли дівчат із Львівщини з рахунком 2:0 посіли друге місце. Третє місце посіла команда Львівської області.

І вже сьогодні стартує Всеукраїнський фінал Гімназіади серед юнаків. За регламентом вирішальної частини розподілені на дві групи. До першої групи увійшли збірні Харківської, Одеської та Київської областей.  Матчі цієї групи відбудуться на стадіоні Київського національного торгівельно-економічного Університету (вул. Кіото, 19). До другої групи увійшли збірні м. Києва, Волинської, Сумської та Миколаївської областей. Матчі відбудуться на стадіоні ДЮФШ ФК «Динамо» Київ» (вул. Салютна, 40).

Прес-служба КФВС МОН

 

Коментарі

коментарів