Визначився переможець номінації «Інноваційний урок фізичної культури»

439

В січні цього року завершився Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» 2020 та 2021, який ініційований Міністерством освіти і науки України спільно з Українською асоціацією футболу.

Фінал конкурсу гостинно приймав загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія.

Впродовж тижня дві п’ятірки фіналістів проводили конкурсні уроки з учнями гімназії. 

25-26 січня відбувся фінал Конкурсу-2020, за оцінками якого журі визначило переможців. Лауреатом конкурсу став Мирослав Береговий, вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 224 Дніпровського району міста Києва. 

А 27-28 січня проведений фінал Конкурсу-2021, де переможцем у номінації «Кращий інноваційний урок фізичної культури» став Дмитро Лазебний-Чоловський, вчитель фізичної культури спеціалізованої школи № 216 Оболонського району міста Києва. Дмитро був визнаний «Учитель року-2018» та є заслуженим учителем України та майстром спорту України з академічного веслування, кандидатом у майстри спорту з плавання та легкої атлетики.

Висловлюємо слова вдячності за високий рівень підготовки учасників, змістове наповнення уроків та  популяризацію здорового способу життя і розвиток шкільного футболу як наймасовішого та улюбленого виду рухової активності учнів.

Переможці та лауреати Конкурсу отримали цінні подарунки та дипломи.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів