XІ Спартакіада працівників педагогічної освіти пройшла на Луганщині

1020

28-29 вересня 2018 року Кремінщина гостинно зустрічала гостей в рамках XІ Спартакіади працівників педагогічної освіти Луганської області.

Ці змагання традиційні. Проводяться з ініціативи Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації та фінансової підтримки Луганської обласної організації профспілок працівників освіти і науки України.

Серед учасників цьогорічних змагань команди з 11 районів Луганської області, міста Лисичанська та двох вищих навчальних закладів: Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Окрему подяку висловлюємо управлінню молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації (Волохов А.М.), ЛО ФОЦ «Олімп» та ДОТ «Мрія» Кремінської районної ради за створення сприятливих умов для проведення змагань серед вчителів та викладачів.

Боротьба була в кожному виді за кожне очко. Зовсім трошки до п’єдесталу пошани (1 балу) не вистачило команді Попаснянського району – 4 місце. В наполегливій боротьбі ІІІ місце виборола команда Кремінського району, другою стала команда Станично-Луганського району. Переможцями стала команда педагогічних працівників м. Лисичанська!

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів