Як школярі розім’ялися перед фіналами Cool Games

2060

Сьогодні учасники 1st ISF Cool Games мали чудову нагоду увійти, так би мовити, у робочий режим і випробувати, як арену (СК “Меридіан”), так і свою вправність у цікавих дисциплінах, в яких завтра будуть визначатися претенденти на перемогу. Цікаво, що довго розкачувати школярів не довелося, вони відразу були готові до того, аби викладатись на повну. Нагадаємо, що сьогодні діти змагались у змішаних командах, тобто у кожному, сформованому вчорашнім жеребкуванням колективі, були представники всіх країн-учасниць.

Регламент турніру був доволі простий – спочатку проходили два раунди. Якщо переможця не було визначено, проводився додатковий. Усі 8 команд команд змагалися між собою за бали, а потім виходили у плей-офф, де розігрували остаточні місця. Зазначимо, що команди назвали відповідно до кольорів, визначених напередодні: білі, жовті, світложовті, бежеві, зелены, малинові, рожеві та помаранчеві.

Від початку змагань у залі відразу панувала просто таки фантастична атмосфера. Попри те, що фактично всі команди між собою були суперниками, втім вболівали всі і за кожного окремо. Навіть після дошкульної поразки школярі посміхалися, обіймалися й дякували за цікаву гру. Серед усіх колективів виділялися “Бежеві”, учасники якої так завзято проходили кожну окрему дисципліну, що не віддали жодної гри на першому етапі.

Продовжили бежеві свою впевнену ходу й на стадії плей-офф. І цілком впевнено дісталися до фіналу. Тут їм конкуренцію мала скласти команда “Рожевих”, яка у матчах “навиліт” набрала досить непогану форму. Перша дисципліна, в якій змагалися ці два колективи, були “Ягоди”. Виконання її вимагало точності і відмінної координації. Першому учаснику потрібно були розкласти м’ячики на фішки, а наступному – зібрати кулі у кошик. І так, почергово змінюючись, усі учасники повинні були завершити вправу натисканням на кнопку, яка означала, що завдання виконане. Звучить не так важко, як усе виявилося насправді. “Ягоди” змусили понервувати як гладачів, так і самих учасників. Але ось на кнопку натиснуто і першою це зробили команда “Рожевих”, хоч і різниця між “Бежевими” була менше секунди.

У другому раунді школярі змагалися у “Роллінг Стоунз” (Слалом). Кожному учаснику потрібно було прокотити величезну надувну кулю між фішками. Яка команда зробить це найшвидше – та і перемогла. Тут більш впевнено виглядали “Бежеві”, саме вони першими й натиснули кнопку.

І ось учасники дізнались дисципліну, яка повинна була визначити переможця. Це був “Конвеєр”. Їм потрібно було піднятими до гори руками передати м’яча своєму колезі, останній гравець брав кулю і пропускав між ногами своїх друзів до початку черги, де сам її й ловив. Далі цикл розпочинався з першого етапу. Як і годиться для фіналу, інтрига тривала до останніх секунд. Кожна з команд напрочуд чисто виконувала всі умови, а якщо й були якісь похибки, то гравці швидко їх виправляли. Але переможець буває лише один і ним стали школярів з команди “Бежеві”. Вже потім переможці зізнаються, що найбільше вони боялися вправи “Ягоди”, яка так і не підкорилася їм. Утім, учасники пообіцяли, що завтра будуть трохи уважнішими до цієї дисципліни.

“Фінал видався дуже цікавим. Ми підходили до нього в статусі лідерів першого етапу. Однак ми всі боялися одну дисипліну. Так, “Ягоди” зіграли з нами злий жарт. У нас в команді зібралися люди, які роблять усе швидко, а тут потрібна ретельність і “чистота” виконання. Тому, коли ми програли у першому раунді, особливого хвилювання не було. Ми просто зконцентрувалися на наступних. Головне, щоб завтра вже у своїх основних командах ми не допускали таких помилок. Я представляю команду України і прагну виключно перемоги. Хоча буде дуже складно, особливо проти команди Казахстану. Вони дуже потужно виглядають і теж націлені лише на перемогу, – розповів нам гравець команди “Бежеві” Роман Дзюра.

Остаточні місця розподілилися таким чином:

8 місце – “Жовті”

7 місце – “Малинові”

6 місце – “Зелені”

5 місце – “Світложовті”

3 місце – “Білі” та “Помаранчеві”

2 місце – “Рожеві”

1 місце – “Бежеві”

Але на цьому актвності для учасників ISF World Cool Games на сьогодні не закінчилися. Після обіду на них чекав ну дуже таки рухливий відпочинок. Зізнаємось, новину про поїздку у РЦ “Гіперіон” деякі учасники зустріли надто скептично, але варто було їм потрапити до розважальної зали, їх настрій змінився на протилежний. Тут їх чекали стрибки на батуті, потім міні-дуелі у лазертазі, але улюбленцем школярів став скеледром. Варто було лише дітлахам підійти до стіни з виступами, втома просто якимось чином кудись дівалася в невідомому напрямку. І як не дивно, але оцінка для скеледрому була лише одна – високо піднятий великий палець!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів