Юлія Савченко очолила Запорізьку обласну федерацію учнівського спорту 

3766

 7 грудня у Конгрес-Холі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася звітно-виборча Конференція Української федерації учнівського спорту. Участь у заході взяли Президент Міжнародної федерації учнівського спорту Лоран Петринка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, президент Спортивної студентської спілки України, ректор НУФВСУ Євген Імас, та ще цілий ряд почесних гостей. Запорізьку область на конференції представили директор департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяна Озерова, начальник Запорізького відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Андрій Муштай та начальник вiддiлу пiдготовки аналiтичних,iнформацiйних матерiалiв апарату Запорізької облдержадмiнiстрації Юлія Савченко.

Під час Конференції було нагороджено переможців та призерів Всесвітньої літньої Гімназіади, на якій українські спортсмени, виборовши 112 медалей (39 – золотих, 39 – срібних, 34 – бронзових), посіли перше загальнокомандне місце. Подяками Міністерства освіти і науки України відзначені і запорізькі медалісти Всесвітньої Гімназіади. Нагадаємо на Всесвітній літній Гімназіаді у королівстві Морокко запоріжці здобули три медалі. Учень Запорізького багатопрофільного ліцею № 99, Дмитро Дзандзава виборов срібло у змаганнях з тхеквондо. Також срібло завоювала у командних змаганнях зі спортивної гімнастики Дар’я Муржак. А учень Запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 95 Сергій Ковбасюк став бронзовим призером з дзюдо. Також відзнаку отримав тренер Дмитра Дзандзави, директор ЗОК ДЮСШ «Олімпієць Запоріжжя» Дженіш Караєв.

Окрім урочистої частини, під час конференції Української федерації учнівського спорту відбулося кілька важливих заходів. Голова УФУС Роман Греба відзвітував про роботу за 2018 рік, поділився планами і завданнями, які стоять перед Федерацією на наступний рік. Крім того було підписано меморандум про співпрацю між МОН України та Спортивним рухом Олександра Педана «Juniors Z». А також обрано керівників регіональних відділень УФУС. Одностайним рішенням Запорізьку обласну федерацію учнівського спорту очолила Юлія Савченко. Як розповіла після свого обрання на посаду Юлія Анатоліївна, найближчим часом за допомоги залучення коштів обласного бюджету, буде докладено максимум зусиль за для розвитку фізичної культури і спорту в регіоні. Одним з перших кроків стане введення до шкільної програми уроків фізичної культури деяких елементів Всеукраїнських спортивних змагань серед школярів «Cool Games», які нещодавно вперше відбулися у столиці.

ГО Запорізька обласна федерація учнівського спорту

Коментарі

коментарів