Юнаки коледжів Миколаєва змагалися за першість у баскетболі 3х3

1090

Протягом 17-18 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед команд юнаків коледжів м. Миколаєва. Організатор змагань – Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У заході взяли участь 7 команд коледжів: Миколаївського державного коледжу  економіки та харчових технологій, Миколаївського будівельного коледжу, Миколаївського базового медичного коледжу, Миколаївського політехнічного коледжу, Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури, Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету, Коледжу  Миколаївського національного  університету ім. В.О. Сухомлинського.

18 квітня переможці групових ігор змагалися за розподіл місць у фіналі. Під час фінальних ігор панувала емоційна напруга та неабияке бажання вибороти перемогу: команда Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету та Миколаївського будівельного коледжу змагалися за І-ІІ місце. Врешті-решт з рахунком 11:10 перемогла команда ТЕК МНАУ.

За підсумком проведених змагань з баскетболу 3х3 суддівська колегія визначила місця які посіли команди-учасниці:

І місце – команда Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету;

ІІ місце –  команда Миколаївського будівельного коледжу;

ІІІ місце – команда Миколаївського політехнічного коледжу;

IV місце – команда Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури;

V місце – команда Миколаївського державного коледжу  економіки та харчових технологій;

VІ місце – команда Миколаївського базового медичного коледжу;

VІІ місце – команда Коледжу Миколаївського національного  університету ім. В.О. Сухомлинського;

Начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юсупова С.В. нагородила команди дипломами та грамотами.

Миколаївське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів