З нагоди професійного свята вручено подяки вчителям Олімпійського фахового коледжу ім. Івана Піддубного НУФВСУ

466

1 жовтня представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відвідали урочистий захід у ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України» з нагоди святкування Дня працівників освіти України, який традиційно відзначається в першу неділю жовтня.

На початку свята всіх учнів, вчителів та гостей привітав директор коледжу Олександр Москаленко, та люб’язно надав слово для привітання Сергію Бобровнику, начальнику Київського міського відділення КФВС МОН, який в свою чергу привітав вчителів та їх вихованців з Днем вчителя, та вручив подяки вчителям з легкої атлетики, гімнастики художньої та боксу, за сумлінну працю, відданість справі, професіоналізм і особистий внесок у перемогу збірної команди м.Києва у ІІІ літній Гімназіаді України в вищезазначених видах спорту. Подяки також  були вручені директору коледжу Олександру Москаленку та заступнику директора Олегу Орєхову з нагоди Дня фізичної культури і спорту України та Дня працівників освіти України за особистий внесок у перемогу збірних команд міста Києва у ІІІ літній Гімназіаді України, розвиток фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді, відданість справі та професіоналізм.

Після урочистостей учні подарували вчителям у подарунок святковий концерт, де були і юморні сценки, і танці та багато інших різноманітних цікавих виступів. Загалом свято пройшло весело та захопливо. 

Висловлюємо найщиріші слова подяки за чудове свято, за здібних вихованців всім вчителям та директору коледжу. Від душі вітаємо з Днем працівників освіти України та бажаємо здоров’я і гарного почуття гумору. Нехай всі складнощі відступають, а приємних подій у вирі життя стає дедалі більше. Зі святом!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів