Запорізьке студентство провело начальний рік забігом «Студентська Миля»

1536

Сьогодні Запоріжжя приєдналося до Всеукраїнського легкоатлетичного  забігу «Студентська миля», який одночасно відбувся в усіх містах України, за ініціативи Спортивної студентської спілки України, Міністерства освіти і науки України, Національного олімпійського комітету України та Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В місті металургів молодь зібралася на стадіоні «Локомотив», що розташовано в самому серці студмістечка – між трьома ВИШами. Розпочати активно ранок прийшло більше двохсот юнаків та дівчат, які представили не лише університети – ЗНУ, ЗНТУ, КПУ та НУ «Запорізька політехніка», а й місцеві коледжі – авіаційний, будівельний, електротехнічний, гідроенергетичний, торговельний.

Під час урочистого відкриття привітав учасників забігу начальник Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ Андрій Муштай.

-Дуже приємно, що вже другий рік поспіль ми збираємося на цьому стадіоні, щоб пробігти «Зелену милю», і бачимо що кількість учасників забігу зростає! Бажаю кожному, аби спорт був частиною вашого життя – будьте здоровими, міцними та активними, адже саме така молодь багатство України! – зазначив Андрій Муштай.

Після веселої розминки учасники забігу вирушили на стартову лінію, аби подолати свою «Зелену милю». Після чотирьох кіл стадіоном, учасники були не лише втомлені, і а сповнені емоцій.

-Хороший захід треба такі заходи проводити, щоб молодь рухалася. Як майбутній лікар, хочу сказати, що кожному потрібна фізкультура – систематичні заняття, правильне харчування і режим для, і у вас все буде добре! – ділиться враженнями студент ЗДМУ Владислав Змієвський

-Займаюся легкою атлетикою чотири роки, зараз бігаю півмарафони, довгі дистанції. Такі заходи дуже подобаються, тут нема конкуренції, всі біжать для себе, в своє задоволення. Думаю це привертає увагу студентів до спорту, показує що в будь якому віці можна почати бігати і отримувати від цього задоволення, – розповідає студентка ЗНУ Олександра Дейнега.

Я нещодавно стала займатися бігом, півроку тому почала. Коли прийшла до коледжу навчатися, викладач фізичної культури сказав що у мене хороші дані, і порадив тренера. Зараз готуюся до свого першого чемпіонату України. Зазвичай бігаю короткі дистанції, тому сьогодні мені було важко але цікаво. Сподіваюся такий захід як сьогодні, зацікавить молодь, і можливо комусь захочеться бігати далі, – каже студентка Запорізького авіаційного коледжу Олександра Воловик.

 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів