Запорізькі школярі змагалися на обласному етапі «Стартів надій»

1383

На сучасному стадіоні запорізького колегіуму №98 відбувся обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор школярів серед закладів загальної середньої освіти  «Старти надій». Змагання, що також входять до заліку 72-ї Спартакіади школярів Запорізької області, проводило Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Традиційно обласна Спартакіада проходила в три етапи – спочатку школярі визначили кращих у своїх навчальних закладах, потім у районах. А в підсумку на фіналі зібралися команди учнів сьомих класів 14 навчальних закладів регіону, а це майже двісті учасників.

Були представлені Вознесенівський, Дніпровський, Заводський,  Хортицький, Комунарський, та Олександрівський райони Запоріжжя. Також Василівський, Гуляйпільський, Пологівський, Камянко-Дніпровський, Чернігівський, Орігівський та Вільнянський райони Запорізької області.

Хлопці та дівчата змагалися в традиційній програмі – біг на 60 м стрибки у довжину, метання м’яча, підняття тулубу, естафета.

За підсумками всіх видів програми призову трійку склали наступні навчальні заклади:

1 місце – Пологівський колегіум №1, Полонівськоі міської ради Запорізької області;

2 місце- Запорізький багатопрофільний ліцей №99, Запорізької міської ради (Хортицький район);

3 місце – Запорізька спеціалізована школа фізичної культури № 18, Запорізької міської ради (Шевченківський район).

Вже в червні команда Пологівського колегіуму №1 представить Запорізьку область на Всеукраїнських змаганнях «Старти надій».

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів