Запорізькі студенти та школярі приєдналися до “Олімпійського Дня”

1134

Минулої суботи в самому центрі Запоріжжя, на Алеї Трудової Слави, відбувся Олімпійський День, присвячений черговій річниці заснування Міжнародного  Олімпійського Комітету. Захід, організований обласним відділенням Національного Олімпійського Комітету України разом із управлінням молоді, фізичної культури та спорту, департаментом освіти та науки облдержадміністрації та департаментом спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської  ради, зібрав чимало запоріжців різних вікових категорій. Участь у біговій програмі Олімпійського дня взяли відомі спортсмени, тренери, учні спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентська молодь, представники «Інваспорту», аматори та ветерани фізичної культури і спорту.

Окрім численних посадовців,  учасників Олімпійського Дня традиційно вітали і відомі місцеві спортсмени, серед яких олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики Ольга Стражева, без якої вже багато років не обходиться жоден Олімпійський День у Запоріжжі.

Після вітальних слів учасники Олімпійського Дня долучилися до спільної розминки, якою цього року керували викладачі Запорізького національного університету Борис і Світлана Кокарєви. Запальна зарядка від цих іменитих фахівців, Борис є Президентом запорізької обласної федерації зі спортивної аеробіки та фітнесу, а його дружина Світлана – багаторазова чемпіонка і рекордсменка України в сучасному силовому фітнес-багатоборстві STRENFLEX, не залишила байдужим нікого.

Розім’явшись, учасники Олімпійського Дня приступили до головного заходу програми – забігів. За традицією першими стартували наймолодші учасники свята – діти дошкільного віку. Потім на старт вийшли учні ДЮСШ, за ними змагалися студенти, далі показували клас вихованці «Інваспорту», а завершували змагальну програму ветерани спорту.

Переможці та призери кожного забігу отримували пам’ятні призи від Національного олімпійського комітету України. Крім того всі учасники, а це більше тисячі запоріжців, одержали  спеціальний Сертифікат за підписом президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та президента НОК України Сергія Бубки.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

 

Коментарі

коментарів