Запорізький металургійний коледж втретє виборов головний трофей обласних волейбольних змагань

1134

Три дні у Запоріжжі тривали змагання обласного етапу спортивних Ігор коледжів України з волейболу серед юнаків. Участь у змаганнях взяли  команди восьми навчальних закладів.

12-13 березня хлопці заграли між собою у двох групах на базі авіаційного та електротехнічного коледжів:

Група А

  • Запорізький авіаційний  коледж ім. О.Г. Івченка;
  • Коледж КПУ;
  • Мелітопольский промислово-економічний коледж;
  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ.

Група Б

  • Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ;
  • Торговий коледж ЗНУ;
  • Запорізький металургійний коледж ЗНУ;
  • Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ.

До «Фіналу чотирьох», що відбувся 14 березня, вийшли металургійний, авіаційний, електротехнічний та гідроенергетичний коледжі.

У півфінальних зустрічах Запорізький металургійний коледж здолав авіаційний  коледж 2:0 (25:17, 25:20).

А Запорізький електротехнічний коледж поступився команді гідроенергетичного  0:2 (20:25, 16:25).

Фінальна зустріч вийшла з інтригою – перша партія пройшла у боротьбі за кожне очко, і врешті-решт перевага була за командою металургійного коледжу, яка вже два роки поспіль виграє  волейбольні змагання – 25:23. У другому сеті фаворити розслабилися, чим скористалися конкуренти – 15:25. Вирішальна партія від самого початку була за майбутніми металургами, опоненти ж, як не намагалися, так і не змогли із наздогнати – 15:10. З рахунком по партіям 2:1 команда Запорізького металургійного коледжу ЗНУ виграла змагання, втретє поспіль лишивши собі кубок обласного етапу волейбольної першості серед коледжів.

  • Результати закономірні, очікувані. Розчарувало, що цього року у нас рекордно низька кількість команд – раніше було 12-14, а цього разу лише вісім. Металургійний коледж виграв завдяки тому, що у них були у складі два професійні гравці, які і здобули перемогу для команди. Гідроенергетичний коледж вийшов до фіналу завдяки хорошій підготовці – у них є тренер, вони не перший рік грають разом, набувають практики в аматорській волейбольній лізі, взяли командною грою. Для електротехнічного коледжу третє місце теж непоганий результат – у цій команді хлопці, які нещодавно вступили до коледжу, і тільки но почали разом грати, – підбив підсумки змагань головний суддя Сергій Щетинін.

В матчі за третє місце фортуна посміхнулася господарям зали, де проходив фінальний етап – команді електротехнічного коледжу, яка здолала «авіаторів» 2:0 (25:22, 25:12).

Кращим гравцем було визнано Микиту Степанова. Останні три роки цей гравець ставав переможцем обласного етапу спортивних Ігор коледжів України, у складі команди металургійного коледжу.

  • Цього року грати було складніше – пішов один з наших лідерів, завершив навчання. Найважче було грати проти електротехнічного коледжу і гідроенергетичного. У фіналі  першої партії розслабилися, багато помилок припустилися. Але в третій партії зібралися, і все завершилося добре! – поділився враженнями студент металургійного коледжу Микита Степанов, –  Мені подобаються ці студентських змагання, багато знайомих нових з’являється, цікаво пограти. Тепер цікаво спробувати сили на Всеукраїнських Іграх коледжів.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

 

Коментарі

коментарів