Запорізький студент Артем Четвертак виграв молодіжний чемпіонат Європи з веслування на каное

446

В Сербії відбувся Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років! За медалі континентальної першості, на водних доріжках Ada Ciganlija Regatta Course озера Сава, яке розташоване практично в центрі Белграда, змагалися понад 900 спортсменів, серед яких 43 українських веслярів.

Відкрив рахунок медалям збірної України дует у складі якого виступав запоріжець Артем Четвертак разом із Павлом Барсуком з Ковеля – українська каное-двійка виступала на дистанції 1000 м. Торік хлопці були бронзовими призерами Євро, а цього разу приїхали до Белграда лише по золото.

Українці з початку дистанції захопили лідерство і вже на позначки «250» везли майже 1,5 секунди (від чехів), на половині дистанції майже 2 секунди (від іспанців). Надалі наші спортсмени зосередилися на утримуванні переваги. За 250 м відрив зберігся, але на заключному відрізку все ж таки спробували наздогнати українців. Деякої мірою їм це вдалося. Але відіграли вони тільки 0,5 секунди. У підсумку корпус, а точніше – 1,58 секунди.

Таким чином, Артем і Павло додали золото-2022 до бронзи-2021 і зробили відмінну заявку на 2023-й рік. Можна не сумніватися, що вони складуть серйозну конкуренцію «дорослим» екіпажам в боротьбі за титул чемпіонів України-2022, коли визначатиметься склад збірної на ліцензійний чемпіонат світу. 

Підготовкою екіпажу займалися Едем Мурадасілов і Юлія Мельник.

Додамо, що Артем Четвертак – вихованець запорізької ДЮСШ «Локомотив» тренер Юлія Савельєва, студент факультету фізичного виховання коледжу КПУ.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів