Засідання методичного об’єднання відбулося у Чернівецькій області

1321

У відповідності до плану роботи Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2019/2020 н.р., з метою підвищення фахового рівня керівників та викладачів фізичного виховання  закладів професійної (професійно-технічної) освіти області проведено засідання методичного об’єднання У Сокирянському вищому професійному училищі.

Директор закладу освіти Сумнєвич Л.В.  ознайомив присутніх з організацією та проведенням навчально–виховної роботи з фізичного виховання, фізкультурно–оздоровчими та спортивними заходами в закладі освіти. Акцентував увагу на роботу адміністрації з метою  покращення спортивної бази навчального закладу та залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.

В спортивному залі керівником з фізичного виховання училища Барчук Д.В. проведено спортивне свято «Козацькі розваги» з учнями групи № 15,33,46,47 за професією: «Оператори, Тракторист – машиніст (с/г), кухарі. Основною частиною семінару стали змагання, де головним було досягнення не лише  спортивних вершин, а й прояв сили волі до перемоги. Цікавими були естафети «Бій подушками», незабутні «Стрибки в мішку», «Перетягування линви», справжній конкурс «Вареничок». 

Учасники засідання обмінялись досвідом організації спортивних свят та методичного забезпечення проведення спортивно-масових заходів.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів