Засідання методичної ради керівників фізичного виховання закладів професійної освіти

69

Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено засідання методичної ради керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Участь у раді взяли педагоги 11 закладів профтехосвіти області.

Перед учасниками виступив начальник Олександр Манахін, який розповів про роботу відділення (філії) в умовах воєнного стану, наголосив на особливостях проведення спортивно-масових заходів під час воєнного стану, зосередивши увагу на заходах безпеки у разі оголошення повітряної тривоги, ознайомив з результатами участі освітянських спортсменів у Всеукраїнських заходах.

Головний спеціаліст відділення Леонід Мазур ознайомив учасників з планом спортивно-масових заходів на 2023-2024 навчальний рік.

Учасники обговорили та узгодили Регламент обласних спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на 2023-2024 навчальний рік.

У ході засідання відбувся обмін досвідом проведення занять фізичною культурою та спортивно-масових заходів з учнями в умовах воєнного стану.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів