Засідання методичної ради керівників фізичного виховання ЗПО відбулося на Волині

781

Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено засідання методичної ради керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На початку засідання в.о. начальника відділення (філії) Олександр Манахін привітав педагогів з початком нового навчального року, розповів про досягнення відділення у минулому навчальному році, ознайомив з результатами участі освітянських спортсменів Волині у Спартакіаді серед учнів професійно-технічної освіти України, у ХІV літній Універсіаді України та ХХХ Всесвітній Універсіаді у Неаполі, окреслив основні напрямки та задачі розвитку фізичної культури і спорту у закладах професійної освіти на 2019-2020 навчальний рік.

Учасники засідання обговорити підсумки участі у обласних та Всеукраїнських освітянських Спартакіадах у минулому навчальному році, шляхи розвитку учнівського спорту, здорового способу життя серед молоді, усунення виявлених недоліків.

Було обговорено та затверджено Регламент проведення обласної Спартакіади серед учнів ЗВО та Спартакіади серед працівників закладів освіти на новий 2019-2020 навчальний рік.

Значна увага на засіданні була приділена організації та успішному проведенню щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів