Завершення Шахового Фестиваль «Голосієво-2022»

581

24 липня завершився Шаховий Фестиваль «Голосієво-2022», присвячений Захисникам України та Міжнародному дню Шахів. Організаторами виступали Федерація шахів Києва та відділ молоді та спорту Голосіївської РДА у м. Києві.

Останнього дня проводились Турнір Захисників України серед бійців ЗСУ, Нацгвардії та тероборони, в якому взяли участь 8 військових, і Перший відкритий Чемпіонат України 2022 р. з шахів Фролова, в якому змагались 16 учасників з Києва та Кіровоградської області.

Серед гостей заходу були присутні поважні діячі шахового та спортивного руху в України, Олександр Матлак, виконавчий директор Федерації Шахів України, Тарас Лендєл, доцент, кандидат технічний наук, президент Спортивного шахового клубу «Шаховий Король НУБіП України», директор навчально-наукового центру виховної роботи та соціального розвитку НУБіП України Геннадій Ржевський, український шахіст, міжнародний майстер, майстер спорту СРСР, майстер спорту міжнародного класу та автор «шахів Фролова» Артур Фролов, представники Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

З вітальними словами до учасників та гостей Фестивалю звернулись проректор з науково-педагогічної роботи НУБіП України, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук, заслужений діяч науки і техніки України Сергій Кваша, саме він відкрив завершальні змагання Фестивалю. Також до привітань приєднались представник Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов, він передав вітання від президента Національного олімпійського комітету України й олімпійського чемпіона 1988 року в стрибках з жердиною Сергія Бубки.

Фестиваль пройшов на високому організаційному рівні, адже без перебільшення НУБіП України можна вважати осередком шахового руху серед інших університетів країни. Свіже повітря та затишок, мальовнича природа ботанічного саду НУБіП України ніби створена для інтелектуальних змагань. Учасники мали змогу позмагатися у своїх здібностях та поспілкуватися один з одним. А переможці отримали заслужені нагороди від організаторів Фестивалю.

Висловлюємо щирі слова подяки за запрошення на Фестиваль директору навчально-наукового центру виховної роботи та соціального розвитку НУБіП України Геннадію Ржевському та ректору НУБіП України – Станіславу Ніколаєнку.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів