Завершився футбольний сезон в дитячо-юнацькій футбольній лізі Київської області

1968

В сезоні 2017-2018 років три команди «Освіта –ВР ДЮСШ» юнаків 2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н, 2007-2008 р.н. Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи приймали участь в обласних змаганнях з футболу. Всі домашні матчі, команда проводила на прекрасному футбольному полі зі штучним покриттям в селі Іванковичі.

Сезон був довгим. Спочатку, восени 2017 року (вересень-листопад) команди провели перше коло, а вже весною 2018 року (квітень-червень) – друге коло. Змагання відбувались кожної суботи та неділі. Всього командами Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи в цьому сезоні зіграно більше 50-ти матчів, не тільки в с. Іванковичі, а й по всій області.

Всім процесом підготовки і участі в змаганнях команд керував старший тренер відділення футболу районної ДЮСШ Осьмак Олександр Миколайович, йому допомагав тренер ДЮСШ Онопрієнко Олег Іванович. Команди були сформовані з вихованців спортивної школи, які проживають в смт Калинівка, смт Глеваха, с. Путрівка, с. Іванковичі, с. Кодаки, с. Крушинка. Складність роботи тренерів полягала в тому, що гравці команд живуть в різних населених пунктах, а це накладало свій відбиток на тренувальний процес і підготовку до матчів Чемпіонату Київської області.

Команди ДЮСШ 2005-2006 та 2007-2008 років народження Чемпіонат Київської області закінчили в середині турнірної таблиці. Отже є куди рости, а бажання в наших футболістів є.

10 червня 2018 року в місті Бориспіль відбулись фінальні матчі Першості Київської області з футболу в першій лізі, серед команд юнаків 2003-2004 років народження. Команда Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Освіта-ВР ДЮСШ» перемогла з рахунком 3-1 своїх однолітків з міста Буча і завоювала бронзові нагороди обласної першості з футболу. Гравець нашої команди – Владислав Ткаченко, був визнаний кращим нападником фінальної частини.

Сезон закінчився. Команди можуть відпочити до серпня, коли почнеться підготовка до нового футбольного сезону 2018-2019 років. І все розпочнеться знову!

Дякуємо батькам, керівництву району за допомогу, розуміння та співпрацю.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів