Завершився традиційний Міжнародний Львівський півмарафон

1758

9 червня у Львові вже вчетверте поспіль  відбувся Львівський міжнародний півмарафон 4th Molokia Lviv Half Marathon, який став третім етапом Run Ukraine Running League 2019, головним організатором котрого виступає компанія Run Ukraine. Позмагатися до міста Лева зібралися 3545 спортсменів з України та 26 країн світу, серед яких були як професіонали, так і любителі. Про високий рівень змагань говорить той факт, що цей півмарафон стабільно тримає найвищу оцінку від Європейської легкоатлетичної асоціації у 5 зірок, а цьогоріч за кількістю атлетів змагання зібрали аж на 1145 учасників більше, ніж минулого року.

Слід зазначити, що і стимул до перемоги  у спортсменів був неабиякий, адже головний приз цього року зріс більш ніж на 50 тис. гривень більше і склав 143 000.

За підсумками змагань перемогу у півмарафоні серед чоловіків з часом 1:06:46 святкував Богдан-Іван Городиський. Другий результат показав Ігор Порозов – 1:07:00, а замкнув чільну трійку – Богдан Семенович – 1:08:42.

Серед жінок же не мала собі рівних представниця Молдови Олеся Смовженко фінішувавши з часом 1:16:53. Другою до фінішу прибігла Ірина Бубняк, показавши час – 1:17:29, а третій результат показала Наталія Семенович – 1:20:48.

Що цікаво, цього разу переможці крім золотих нагород зуміли ще й оновити діючі рекорди траси.

Вітаємо спортсменів із яскравим та видовищним виступом та бажаємо ще більших здобутків та перемог у майбутньому!

 Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів